این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی (ویژه ی پایان نامه ها و رساله های برتر)
The Third Lifestyle Book Festival (Top Theses)

پاسخ به سوالاتی در زمینه کیفیت و کمیت آثار ارسالی


ارسال شده در تاریخ :
پاسخ به سوالاتی در زمینه کیفیت و کمیت آثار ارسالی

پرسش های متداول: 1. از هر فرد به عنوان نویسنده مسئول حداکثر چند پایان نامه پذیرفته می گردد؟  هر فرد می تواند حداکثر2 پایان نامه به عنوان نویسنده مسئول برای جشنواره ارسال نمایید.***** 2. نحوه ی ارایه پایان نامه چگونه است و پایان نامه ها برای چند داور ارسال می گردد؟ حداکثر زمان داوری چند روز است؟   هرپایان نامه  برای 2 داور مرتبط با محور انتخابی شما ارسال میگردد اگر یکی از داوران پایان نامه را بپذیرد و داور دیگرآن را رد کند پایان نامه به داور سوم ارجاع داده می شود؛ هرپایان نامه می بایست جهت قبولی درجشنواره از 2 داور پذیرش بگیرد، نحوه ارایه پایان نامه به صورت سخنرانی(شفاهی) وپوستری می باشد، حداکثر زمان داوری 5 روز کاری می باشد وداور ملزم است که پاسخ  را اعلام نماید.***** 3. آیا پایان نامه های حوزوی هم به جشنواره ارسال گردد و در جشنواره شرکت داده می شود؟ پایان نامه های سطح 3 و سطح 4 حوزوی در موضوعات مرتبط با محورهای جشنواره پذیرفته می گردد.***** 4. فرمت ارسال پایان نامه ها به چه شکلی باید باشد؟ با توجه به مصوبه جدید وزارت علوم مبنی بر حذف پایان نامه ها و رساله های  کاغذی، آثار بصورت word یا pdf در سایت بارگزاری گردد.***** 5. در صورت موجود نبودن فایل الکترونیکی پایان نامه چه باید کرد؟ در این صورت پایان نامه بصورت چاپ شده  به آدرس دبیر خانه ارسال گردد. مهم:  برگشت آثار ارسالی با پیگیری و مراجعه نویسنده اثر امکان پذیر می باشد، در غیر اینصورت دبیرخانه تعهدی نسبت به ارجاع پایان نامه های دریافتی به صاحبان اثر ندارد.


  1. از هر فرد به عنوان نویسنده مسئول حداکثر چند پایان نامه پذیرفته می گردد؟  هر فرد می تواند حداکثر2 پایان نامه به عنوان نویسنده مسئول برای جشنواره ارسال نمایید.

  2. نحوه ی ارایه پایان نامه چگونه است و پایان نامه ها برای چند داور ارسال می گردد؟ حداکثر زمان داوری چند روز است؟   هرپایان نامه  برای 2 داور مرتبط با محور انتخابی شما ارسال میگردد اگر یکی از داوران پایان نامه را بپذیرد و داور دیگرآن را رد کند پایان نامه به داور سوم ارجاع داده می شود؛ هرپایان نامه می بایست جهت قبولی درجشنواره از 2 داور پذیرش بگیرد، نحوه ارایه پایان نامه به صورت سخنرانی(شفاهی) وپوستری می باشد، حداکثر زمان داوری 5 روز کاری می باشد وداور ملزم است که پاسخ  را اعلام نماید.

  3. آیا پایان نامه های حوزوی هم به جشنواره ارسال گردد و در جشنواره شرکت داده می شود؟ پایان نامه های سطح 3 و سطح 4 حوزوی در موضوعات مرتبط با محورهای جشنواره پذیرفته می گردد.

  4. فرمت ارسال پایان نامه ها به چه شکلی باید باشد؟ با توجه به مصوبه جدید وزارت علوم مبنی بر حذف پایان نامه ها و رساله های  کاغذی، آثار بصورت word یا pdf در سایت بارگزاری گردد.

  5. در صورت موجود نبودن فایل الکترونیکی پایان نامه چه باید کرد؟ در این صورت پایان نامه بصورت چاپ شده  به آدرس دبیر خانه ارسال گردد. مهم:  برگشت آثار ارسالی با پیگیری و مراجعه نویسنده اثر امکان پذیر می باشد، در غیر اینصورت دبیرخانه تعهدی نسبت به ارجاع پایان نامه های دریافتی به صاحبان اثر ندارد.


نمایه ISC

نتیجه تصویری برای نمایه isc

فایل های مورد نیاز

دستور العمل پایان نامه های  فارسی
   
دستور العمل پایان نامه های انگلیسی 
   
فونت های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.0)