این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
سومین جشنواره کتاب سال سبک زندگی (ویژه ی پایان نامه ها و رساله های برتر)
The Third Lifestyle Book Festival (Top Theses)

:: معرفی همایش


بسمه‌تعالی
سبک زندگى، تابع تفسیر ما از زندگى است: هدف زندگى چیست؟ هر هدفى که ما براى زندگى معین کنیم، براى خودمان ترسیم کنیم، به‌طور طبیعى، متناسب با خود، یک سبک زندگى به ما پیشنهاد می‌شود. (بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جوانان استان خراسان شمالی1391)
مفهوم سبک زندگی ازجمله مفاهیم جدیدی است که در حوزه جامعه‌شناسی، روان‌شناسی و مطالعات فرهنگی بکار رفته است. سبک زندگی ناظر به رفتار انسان‌هاست. امروزه دو رویکرد کلی در ارتباط با سبک زندگی وجود دارد؛ رویکرد جامعه‌شناسانه و روان‌شناسانه. تأکید بر عنصر رفتار در مفهوم سبک زندگی، عنصر مشترک هر دو رویکرد می‌باشد. سبک زندگی یا نحوه زیستن به مجموعه‌ای از الگوهای رفتاری نسبتاً پایدار اطلاق می‌گردد که از بینش‌ها و ارزش‌های آدمیان متأثر بوده و به‌صورت عینی در رفتار متجلی می‌شود. (مبانی سبک زندگی اسلامی؛ محمدتقی فعالی، ص31)
این جشنواره در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی حوزه‌ی مطالعاتی سبک زندگی اسلامی-ایرانی برگزار می‌گردد. اولین و دومین دوره از این جشنواره با التفات بر مباحث سبکی در قالب کتاب بوده است، ولی سومین دوره آن متمرکز بر پایان‌نامه‌ها و رساله‌های برتر در این حوزه می‌باشد. در این مرحله رویکرد جشنواره بر کلیات سبک زندگی بوده و مراحل بعدی بر موضوعات فرعی متمرکز خواهد بود. انشالله محققان و اندیشمندان از این فرصت بهره‌مند گشته و ما پذیرای حضور ارزشمندشان در این رقابت علمی باشیم.
با تشکر
دبیرخانه جشنوارهنمایه ISC

نتیجه تصویری برای نمایه isc

فایل های مورد نیاز

دستور العمل پایان نامه های  فارسی
   
دستور العمل پایان نامه های انگلیسی 
   
فونت های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.0)